Dopio Superior me Ballkon

AKOMODIMI

Dhoma e gjërë e ndriçuar mirë është e pajisur me mobilje moderne, një TV me ekran të sheshtë, ajër të kondicionuar, një minibar dhe një tavolinë dhe karrige. Banjo private me dush.

FACILITETE

Çfarë Ofrojmë

Relaksohuni & Shijoni Pushimet

REZERVONI DHOMËN TUAJ TË PREFERUAR