AKOMODIMI

Dhomë Teke

Dhomat kanë një mobilim modern dhe ndriçim mjaft të mirë.

Janë të pajisura me TV me ekran të sheshtë, ajër të kondicionuar,  kasafortë, minibar dhe një tavolinë pune.

Tualetet janë private me Walk in Shower. 

AKOMODIMI

Dhomë Dopio me Ballkon

Dhoma ka dritë të mjaftueshme dhe është e stilit modern. Është e pajisur me  Led TV, ajër të kondicionuar, një minibar dhe një tavolinë me karrige. Dhoma ju ofron banjo private dhe një ballkon për tu relaksuar.

AKOMODIMI

Dopio Superior me Ballkon

Dhoma ka dritë të mjaftueshme dhe është e stilit modern. Është e pajisur me  Led TV, ajër të kondicionuar, një minibar dhe një tavolinë me karrige. Dhoma ju ofron banjo private dhe një ballkon për tu relaksuar.