RRETH SAR'OTEL

Sar'Ote është një hotel biznesi që ndodhet në zemër të qytetit të Tiranës

Sar’Otel ndodhet në qëndër të qytetit shumë pranë Sheshit Skëndërbe. Tek ne do të gjeni dhoma mjaft komode te mobiluara me nje stil shumë te vecantë. Ju ofrojmë një bar ku mund të shijoni mëngjesin tuaj ose një pasdite të këndëshme.

RRETH SAR'OTEL

Sar'Ote është një hotel biznesi që ndodhet në zemër të qytetit të Tiranës

Sar’Otel ndodhet në qëndër të qytetit shumë pranë Sheshit Skëndërbe. Tek ne do të gjeni dhoma të mobiluara me kujdes dhe hapsirë. Ne ofrojmë një bar ku mund të shijoni mëngjesin tuaj ose një pasdite të këndëshme.

AKOMODIMI

DHOMAT TONA

Dhomë Teke

Kjo dhomë e mobiluar moderne dhe e ndriçuar mirë është e pajisur me një TV me ekran të sheshtë, ajer te kondicionuar, një minibar dhe një tavolinë dhe karrige. Banjo private me dush.

Dhomë Dyshe me Ballkon

Dhoma e ndritshme dhe moderne është e pajisur me një TV me ekran të sheshtë, ajër të kondicionuar, një minibar dhe një tavolinë dhe karrige. Kjo dhomë përmban edhe një ballkon.

Dhomë Superior me Ballkon

Dhoma e gjërë e ndriçuar mirë është e pajisur me mobilje moderne, një TV me ekran të sheshtë, ajër të kondicionuar, një minibar dhe një tavolinë dhe karrige. Banjo private me dush.

LISTA E SHËRBIMEVE

Gjatë Qëndrimit Tuaj

Parkim Falas

Wifi Falas

24-orë shërbim

Bar

MË SHUMË SE NJË HOTEL

Ky hotel luksoz me 4 yje ofron shërbime akomodimi që nga qershori 2013 duke pritur mysafirë në të gjithë botën.